DOPRAVA PO ČR OD 3000KČ ZDARMA!

NA DUTINKÁCH ZÁLEŽÍ..

Na tomto místě jsme pro Vás připravili přehlednou ilustraci, jakou roli hraje ve skutečnosti cena cigaretových dutinek ve srovnání s celkovou cenou vlastnoručně ubalených cigaret.

Na první pohled by se mohlo zdát, že relativně vysoké ceny tabáků je třeba vykompenzovat nákupem levných dutinek, aby se nám to vyplatilo. No, uvidíme..

Ceny všech druhů cigaretových tabáků, dostupných v roce 2024 na českém trhu,  se pohybují mezi 6 až 6,50 Kč za gram. Přesnou informaci vždy najdete u jednotlivých druhů tabáků (je uvedena pod cenou za celé balení). 

Představu o tom, kolik Vás bude stát krabička 20-ti vlastních cigaret včetně tabáku a dutinek, získáte teprve shlédnutím tabulky, kterou máte k dispozici u každého tabáku. Tuto přehlednou informaci získáváme průběžně od našich zákazníků, kteří s námi tyto cenné údaje sdílejí pro to, abyste se snadněji zorientovali. Za to jim děkujeme.

Z uvedeného vyplývá, že nejdražší kouření je s dutinkami REGULAR o průměru 8mm, které mají krátký filtr 15mm (65-70Kč), mnohem levněji už kouříte za použití dutinek REGULAR EXTRA o průměru 8mm s dlouhým filtrem 24mm (55-60Kč). Ten, kdo preferuje tenké dutinky SLIM o průměru 6,5mm s filtrem 20mm, má kouření ještě levnější (50-55Kč) a absolutně nejlevnější kouření pak mají uživatelé dutinek MICRO SLIM Rollo o průměru 5,5mm s filtrem 20mm (40-45Kč).

Na typu dutinek tedy záleží, zda Vás bude stát krabička 20-ti kusů vlastnoručně vyrobených cigaret 40 nebo 70 korun.

Tabulka vlevo (najdete ji u nás vždy u jednotlivých tabáků) Vás informuje o tom, kolik Vás bude stát 20 vlastnoručně vyrobených cigaret včetně tabáku a dutinek, a tabulka vpravo Vám poskytuje detailní informaci o tom, kolik z této celkové ceny stojí 20ks různých druhů dutinek.

 

popis_tabak_camel_70g_03           cena_dutinek_02

 

Z uvedené ilustrace výplývá, že cena i těch nejdražších dutinek s krátkým filtrem 15mm (6,50Kč/20ks) tvoří z celkové ceny 20-ti ubalených cigaret (65-70Kč) poměrně malou část.

Paradoxně je tak nejdražší kouření  právě s běžnými dutinkami o průměru 8mm, které mají krátký filtr 15mm.

Vyšší cena těch nejdražších dutinek je tak jen zdánlivá, poněvadž tyto dutinky mají zpravidla již extra dlouhý filtr 24mm, který lépe filtruje a navozuje ještě příjemnější kuřácký prožitek, případně pak dutinky s uhlíkovým filtrem dlouhým 24mm Vám naznačí další rozměry kuřáckého uspokojení, kdy v obou případech ušetříte 10-15% tabáku, a to právě díky délce filtru (cena 55-60Kč). 

Další významné množství tabáku šetříte použitím slim dutinek 6,5 - 6,8mm (cena 50-55Kč), případně micro slim dutinek 5,5mm (cena 40-45Kč).

Proto vězte, že právě cigaretové dutinky hrají velmi významnou roli v tom, zda si na svém tabáku opravdu pochutnáte a kolik Vás bude Vaše vášeň pravidelně stát.

Poněvadž my toto zlaté pravidlo dávno známe, dovážíme pro Vás pouze dutinky, které chuť tabáku nikdy nepokazí. Ať u nás koupíte levné dutinky nebo ty nejdražší, volba bude vždy správná. Neprodáváme totiž dutinky, které chuť tabáku zbytečně znehodnocují.

S DUTINKAMI OD SHAMAN TOBACCO ZAŽIJETE UŽ JEN OPRAVDOVOU CHUŤ TABÁKU

Používáme ověření věku Adulto