DOPRAVA PO ČR OD 3000KČ ZDARMA!

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA - zapalovače ZORRO® unikátní v každém detailu

ZORRO®

Kvalita, zpracování a motivy benzínových zapalovačů ZORRO® - ULTIMATE JUSTICE nás tak nadchly, že jsme se rozhodli nabídnout tyto skvělé kousky i na našem trhu. Proč? Poněvadž každý detail je dotažen do úplné dokonalosti.

Skutečné umění výroby benzínových zapalovačů

Ve společnosti ZORRO Lighter je každý zapalovač mistrovským dílem vyrobeným s pečlivou pozorností k detailu. Tým zkušených řemeslníků spojuje tradiční techniky a inovativní metody, aby každý kus nesl podstatu značky ZORRO®.

Od výběru prvotřídních materiálů až po precizní montážní proces je společnost ZORRO zaměřena na jediné - aby vytvářela zapalovače, které jsou nejen dokonale funkční, ale jsou rovněž i uměleckými díly.

Kvalita a spolehlivost

Každý jednotlivý zapalovač ZORRO® by měl zažehnout nejen jiskru, ale také důvěru. Společnost ZORRO Lighter pečlivě shání a testuje materiály, aby zajistila trvanlivost a spolehlivost výrobků. Každý aspekt, od zapalovacího mechanismu až po obal na palivo, je přísně zkoumán, aby bylo zaručeno, že zapalovače ZORRO® obstojí ve zkoušce času. Se zapalovačem ZORRO® v ruce si můžete být jisti, že máte společníka, který vám bude věrně sloužit při každé příležitosti. 

 

 

 

 

 duvody_04

 

 

  •      kominek_01
  •      kyvadlo_01
  •      kolecko
  •      podlozka
  •      knot

 

Používáme ověření věku Adulto