DOPRAVA PO ČR OD 3000KČ ZDARMA!

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA - zapalovače ZORRO® unikátní v každém detailu

Benzíňáky ZORRO®  jsou prostě dokonalé

Kvalita, zpracování a motivy benzínových zapalovačů ZORRO® - ULTIMATE JUSTICE jsou tak dokonalé, že jsme se rozhodli dovážet tyto skvělé umělecké kousky i na náš trh.

Proč? Poněvadž každý jeden detail těchto zapalovačů je dotažen do úplné dokonalosti.

 

Skutečné umění výroby benzínových zapalovačů

Ve společnosti ZORRO Lighter je každý zapalovač mistrovským dílem vyrobeným s pečlivou pozorností k detailu. Tým zkušených řemeslníků spojuje tradiční techniky a inovativní metody, aby každý kus nesl podstatu značky ZORRO®.

Od výběru prvotřídních materiálů až po precizní montážní proces je společnost ZORRO zaměřena na jediné - aby vytvářela zapalovače, které jsou nejen dokonale funkční, ale jsou rovněž i uměleckými díly.

 

Kvalita a spolehlivost

Každý jednotlivý zapalovač ZORRO® by měl zažehnout nejen jiskru, ale také důvěru. Společnost ZORRO Lighter pečlivě shání a testuje materiály, aby zajistila trvanlivost a spolehlivost výrobků. Každý aspekt, od zapalovacího mechanismu až po obal na palivo, je přísně zkoumán, aby bylo zaručeno, že zapalovače ZORRO® obstojí ve zkoušce času. Se zapalovačem ZORRO® v ruce si můžete být jisti, že máte společníka, který vám bude věrně sloužit při každé příležitosti. 

 

Na obrázkách uvádíme detaily těch nejdůležitějších částí zapalovačů ZORRO®, které definují jejich 100% spolehlivost 

 banner_benzinovy_zapalovac_ZORRO_kominek_SHAMANTOBACCO.cz_01   banner_benzinovy_zapalovac_ZORRO_kyvadlo_SHAMANTOBACCO.cz_01   banner_benzinovy_zapalovac_ZORRO_kolecko_SHAMANTOBACCO.cz_01

 banner_benzinovy_zapalovac_ZORRO_podlozka_SHAMANTOBACCO.cz_01   banner_benzinovy_zapalovac_ZORRO_knot_SHAMANTOBACCO.cz_01   banner_benzinovy_zapalovac_ZORRO_hodnoceni_SHAMANTOBACCO.cz_01

 banner_benzinovy_zapalovac_ZORRO_mistrovske_dilo_SHAMANTOBACCO.cz_01

 

Používáme ověření věku Adulto