CIGARETOVÉ DUTINKY, Strana 4
-
AKČNÍ BALENÍ
-
DUTINKY 1000KS
-
REGULAR (KING SIZE)
-
MICRO SLIM Ø5,5MM
-
SLIM Ø6,5MM až Ø7,0MM
-
COMPACT SLIM Ø7MM
-
S UHLÍKOVÝM FILTREM
-
BRAND REGULAR Ø8MM
-
BRAND REGULAR EXTRA Ø8MM
-
100MM (STOVKÁČE)
-
PRÁSKACÍ S KAPSLÍ
-
OCHUCENÉ
-
LEHKÉ I S BÍLÝM FILTREM
-
S DLOUHÝM FILTREM
-
S PAPÍROVÝM FILTREM
-
DUTINKY 500+
-
ATYPICKÉ DARK HORSE *
-
DOKONALÉ MAGNUS
-
PREMIOVÉ DUTINKY ROLLO
-
MR TOBACCO a HOCUS
-
DUTINKY RGD 250KS
-
Práskací kapsle
-
Cigaretové špičky
Řazení produktů
Značky
Balení
Barva
Délka dutinky
Délka filtru
Průměr
Příchuť
Síla
Typ filtru
Položek k zobrazení: 260
Výpis produktů
DOPRODEJ - POSLEDNÍ KOUSKY
Cigaretové dutinky RGD BLUE 250
Skladem
(>10 ks)
50 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,20 Kč / 1 ks
FILTR LONG 20MM
Více za méně
Cigaretové dutinky MAGNUS 200ks s 20mm dlouhým filtrem - 8mm
Skladem
(>10 ks)
40 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,20 Kč / 1 ks
Více za méně
Cigaretové dutinky Hocus 250ks - 8mm
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,18 Kč / 1 ks
Dutinky L&M Red 200ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,33 Kč / 1 ks
FILTR LONG 20MM
Barevné cigaretové dutinky ROLLO ACCENT Long Filter 20mm 200ks - 8mm
Skladem
(>10 ks)
69 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,35 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
FILTR XXL 25MM
Dutinky EXTRA MASCOTTE X-LONG 200ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,33 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
10x Cigaretové dutinky DARK HORSE Super Slim Long CORK Filter 20mm 200+10 - Ø6,5mm + 1 zdarma
Skladem
470 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,20 Kč / 1 ks
Slim plnička zdarma
Více za méně
10x Cigaretové dutinky MAGNUS 1000 Filter 15mm (HIGH BOX) - Ø8mm + plnička a tabatěrka MAGNUS zdarma
Skladem
1 500 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,15 Kč / 1 ks
Slim plnička zdarma
Více za méně
10x Cigaretové dutinky MAGNUS 1000 Filter 15mm (HARD BOX) - Ø8mm + plnička a tabatěrka MAGNUS zdarma
Skladem
1 500 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,15 Kč / 1 ks
Slim plnička zdarma
LEHKÉ (LIGHT)
Více za méně
10x Cigaretové dutinky MAGNUS 500 WHITE Filter 15mm (HIGH BOX) - Ø8mm + plnička MAGNUS zdarma
Skladem
950 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,19 Kč / 1 ks
FILTR XL 24MM
10x Cigaretové uhlíkové dutinky SILVER STAR Carbon Copper XL Filter 24mm 200ks - Ø8mm + 1 zdarma
Skladem
750 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,34 Kč / 1 ks
FILTR XL 24MM
LEHKÉ (LIGHT)
5x Dutinky Chesterfield Blue Extra 250 (QUALITY of GERMANY) - Ø8mm
Nedostupné u dodavatele
FILTR XL 24MM
LEHKÉ (LIGHT)
Dutinky Extra JPS Blue 250ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
85 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,34 Kč / 1 ks
FILTR LONG 20MM
Více za méně
Cigaretové dutinky DARK HORSE Long Filter 20mm 200ks
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,23 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
Bílé dutinky SMOKING Menthol 100 (QUALITY of SPAIN) - Ø8mm
Skladem
(>10 ks)
30 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,30 Kč / 1 ks
FILTR XL 24MM
10x Cigaretové uhlíkové dutinky SILVER STAR Carbon Black Tube XL Filter 24mm 200ks - Ø8mm + 1 zdarma
Skladem
750 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,34 Kč / 1 ks
FILTR XL 24MM
LEHKÉ (LIGHT)
10x Cigaretové uhlíkové dutinky DARK HORSE Carbon White XL Filter 24mm 200ks - Ø8mm + 1 zdarma
Skladem
750 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,34 Kč / 1 ks
