CIGARETOVÉ DUTINKY, Strana 3
-
AKČNÍ BALENÍ
-
DUTINKY 1000KS
-
REGULAR (KING SIZE)
-
MICRO SLIM Ø5,5MM
-
SLIM Ø6,5MM až Ø7,0MM
-
COMPACT SLIM Ø7MM
-
S UHLÍKOVÝM FILTREM
-
BRAND REGULAR Ø8MM
-
BRAND REGULAR EXTRA Ø8MM
-
100MM (STOVKÁČE)
-
PRÁSKACÍ S KAPSLÍ
-
OCHUCENÉ
-
LEHKÉ I S BÍLÝM FILTREM
-
S DLOUHÝM FILTREM
-
S PAPÍROVÝM FILTREM
-
DUTINKY 500+
-
ATYPICKÉ DARK HORSE *
-
DOKONALÉ MAGNUS
-
PREMIOVÉ DUTINKY ROLLO
-
MR TOBACCO a HOCUS
-
DUTINKY RGD 250KS
-
Práskací kapsle
-
Cigaretové špičky
Řazení produktů
Značky
Balení
Barva
Délka dutinky
Délka filtru
Průměr
Příchuť
Síla
Typ filtru
Položek k zobrazení: 260
Výpis produktů
FILTR LONG 20MM
Více za méně
Cigaretové dutinky MR TOBACCO 1000ks s 20mm dlouhým filtrem - 8mm
Skladem
(>10 ks)
185 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,19 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
Cigaretové práskací dutinky Frutta Berry Mint 100ks
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,65 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
Cigaretové práskací dutinky Frutta Orange 100ks
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,65 Kč / 1 ks
LEHKÉ (LIGHT)
Více za méně
Cigaretové dutinky MAGNUS Slim White 500ks - 6,8mm
Skladem
(>10 ks)
95 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,19 Kč / 1 ks
Více za méně
Cigaretové dutinky Korona SLIM CORK Long Filter 18mm 250ks - Ø6,8mm
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,18 Kč / 1 ks
Dutinky OCB ECO 250ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,26 Kč / 1 ks
Cigaretové dutinky OCB Hemp 200ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
55 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,28 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
Cigaretové práskací dutinky Frutta Vanilla 100ks
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,65 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
Cigaretové práskací dutinky Frutta Strawberry 100ks
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,65 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
Cigaretové práskací dutinky MCT Menthol 100ks
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,65 Kč / 1 ks
LEHKÉ (LIGHT)
5x Dutinky Chesterfield Blue 200 (QUALITY of GERMANY) - Ø8mm
Nedostupné u dodavatele
Více za méně
Dutinky Marlboro Red 200ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
75 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,38 Kč / 1 ks
DOPRODEJ - POSLEDNÍ KOUSKY
Cigaretové dutinky RGD RED 250
Skladem
(>10 ks)
50 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,20 Kč / 1 ks
FILTR LONG 20MM
Více za méně
Cigaretové dutinky MAGNUS 500ks s 20mm dlouhým filtrem - 8mm
Skladem
(>10 ks)
95 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,19 Kč / 1 ks
LEHKÉ (LIGHT)
Více za méně
Cigaretové dutinky MAGNUS Slim White 200ks - 6,8mm
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,23 Kč / 1 ks
Dutinky Chesterfield Red 200ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,33 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
LEHKÉ (LIGHT)
10x Cigaretové dutinky DARK HORSE Super Slim Long WHITE Filter 20mm 200+10 - Ø6,5mm + 1 zdarma
Skladem
520 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,23 Kč / 1 ks
Více za méně
Cigaretové dutinky DARK HORSE WHITE LOW s papírovým filtrem 200ks
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,23 Kč / 1 ks
FILTR XL 24MM
Více za méně
Cigaretové dutinky MAGNUS 200ks s extra dlouhým 24mm filtrem - 8mm
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,23 Kč / 1 ks
FILTR XL 24MM
Dutinky Extra JPS Black 250ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
85 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,34 Kč / 1 ks
LEHKÉ (LIGHT)
Více za méně
Cigaretové bílé lehké dutinky DARK HORSE Blue Super Flow 200ks
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,23 Kč / 1 ks
LEHKÉ (LIGHT)
Dutinky WEST Yellow 200ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
75 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,38 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
Cigaretové práskací dutinky Frutta Cherry 100ks
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,65 Kč / 1 ks
Více za méně
Cigaretové dutinky DARK HORSE GREEN HIGH s papírovým filtrem 200ks
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,23 Kč / 1 ks
Více za méně
Cigaretové dutinky MAGNUS Slim 200ks - 6,8mm
Skladem
(>10 ks)
40 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,20 Kč / 1 ks
FILTR XL 24MM
10x Cigaretové uhlíkové dutinky SILVER STAR Carbon Cork XL Filter 24mm 200ks - Ø8mm + 1 zdarma
Skladem
750 Kč
/ ks
Měrná cena:
3,75 Kč / 1 ks
LEHKÉ (LIGHT)
Více za méně
Cigaretové mentolové dutinky DARK HORSE MENTHOL 200ks
Skladem
(>10 ks)
50 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,25 Kč / 1 ks
FILTR XL 24MM
10x Cigaretové uhlíkové dutinky DARK HORSE Carbon Copper XL Filter 24mm 200ks - Ø8mm + 1 zdarma
Skladem
750 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,34 Kč / 1 ks
Bílé dutinky OCB Menthol 100 (QUALITY of FRANCE) - Ø8mm
Skladem
(>10 ks)
35 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,35 Kč / 1 ks
FILTR XL 24MM
Dutinky EXTRA PALL MALL RED 200ks (QUALITY of GERMANY) - 8mm
Skladem
(>10 ks)
85 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,43 Kč / 1 ks
NOVĚ U SHAMANA
Cigaretové práskací dutinky MCT Strong Ice Mint 100ks
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,65 Kč / 1 ks
