DOPRAVA PO ČR OD 3000KČ ZDARMA!

Camel 200g cigaretový tabák

Aktuální cena je 6,23 Kč za gram.

Cigaretový tabák Camel určený pro ubalení vlastních cigaret do kvalitních cigaretových dutinek

varianty_vsechny_03

 

zorro_camel_filters_parameters_04

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA - originální benzínové zapalovače ZORRO® unikátní v každém detailu

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>10 ks)
Kód: 328
Značka: Camel
1 245 Kč 1 028,93 Kč bez DPH 6,23 Kč / 1 g
Kategorie: CAMEL tabák
Balení: 200g
banner tabak CAMEL 200g SHAMANTOBACCO.cz 02
VÝHODNĚJI POŘÍDÍTE na TABÁK AKCE
Telefonní kontakt
+420 777 680 670
zavolejte, poradíme
Doručení do druhého dne
Objednávky do 11:00
odesíláme ještě dnes

Cigaretový tabák Camel 200g (MC 1.279 Kč) na SHAMANTOBACCO.cz pořídíte už za 1.184 Kč.

Typickým rysem tabáku Camel je jeho jemná a robustní chuť s nádechem sladkosti a lehce kořeněným zakončením. Tabák Camel je známý svou vysoce kvalitní směsí tabáků, která mu dodává charakteristický chuťový profil, jenž je mezi kuřáky oblíbený. Tabák Camel má navíc často bohaté a mírně kouřové aroma, které mu dodává na celkové přitažlivosti.

Tabák Camel je směs různých druhů tabáku, která má charakteristickou chuť a vůni. Složení Camel tabáku se může mírně lišit v závislosti na konkrétním druhu nebo variantě, ale obecně obsahuje následující složky:

Burley tabák: Burley je jedním z nejčastěji používaných druhů tabáku v cigaretových směsích. Je to středně silný tabák s nižším obsahem cukru, který má mírně oříškovou chuť.

Virginia tabák: Virginia je dalším běžným druhem tabáku, který je známý svou sladší a jemnější chutí. Obsahuje vyšší obsah cukru.

Orientální tabák: Orientální tabák se získává z různých druhů tabáku z Blízkého východu. Má své charakteristické aroma a chuť, které se často popisuje jako kořeněné a příjemně aromatické.

Latakia tabák: Latakia je druh tabáku, který se vyrábí pomocí speciálního procesu kouření na otevřeném ohni. Má silnou a výraznou chuť s charakteristickým kouřovým aroma.

Aromatické přísady: Některé varianty Camel tabáku mohou obsahovat také přídavky aromatických látek, které dodávají cigaretám speciální chuť a vůni. Tyto přísady mohou zahrnovat různé bylinky, koření, ovoce nebo karamel.

Je důležité si uvědomit, že složení tabáku se může lišit v závislosti na regionu, ve kterém se výrobek prodává, a na místních regulacích.

Je určený pro ubalení vlastních cigaret do cigaretových dutinek.

Balení - 200g tabáku

 

Zajímavosti o značce Camel: 

Cigarety Camel poprvé představila společnost R.J. Reynolds Tobacco Company v roce 1913. Název "Camel" byl zvolen proto, že vyvolával myšlenky na cestování do vzdálených exotických zemí.

Původní cigarety Camel měly na krabičce výrazného velblouda, známého jako maskot "Old Joe". Tento maskot se používal více než 80 let, dokud nebyl v roce 2013 zrušen kvůli změně marketingových předpisů.

Cigarety Camel jako první zavedly koncept "blended" cigaret, které kombinovaly různé druhy tabáku a vytvářely tak jedinečný chuťový profil.

Cigarety Camel byly známé mezi americkými vojáky během první a druhé světové války, což vedlo k širokému uznání a popularitě značky.

Cigarety Camel byly první, které představily krabičku s "flip-top" designem, který kuřákům usnadnil přístup k cigaretám na cestách.

Cigarety Camel se v průběhu let staly předmětem mnoha reklamních kampaní, včetně ikonického sloganu "I'd walk a mile for a Camel".

Cigarety Camel v průběhu let čelily kontroverzím kvůli svým marketingovým taktikám, které byly kritizovány za cílení na mladší publikum a propagaci kouření jako okouzlujícího životního stylu.

V posledních letech se cigarety Camel potýkaly s poklesem prodeje a zvýšenými regulacemi tabákové reklamy, což vedlo k poklesu celkové popularity značky.

 

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 6.3.2024 12:22
Dobrý tabáček.Velké balení za super cenu.
Odpovědět
Používáme ověření věku Adulto